Ayşe Ateş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Görüşmesi

Ayşe Ateş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Görüşmesi

ABONE OL
Haziran 12, 2024 17:12
Ayşe Ateş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan Görüşmesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ile bir araya geldi. Ayşe Ateş, görüşme sonrası yaptığı açıklamada, kızlarının rahat bir uyku çektiğini ve Cumhurbaşkanı’na bazı konularda taleplerde bulunduğunu belirtti.

Ayşe Ateş’in Talepleri

Ayşe Ateş'in Talepleri

  • Sinan Ateş ve kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların incelenmesi ve hakkında güvenlik soruşturması yapılması
  • İftira ve tehditlerle ilgili adaletin sağlanması için gerekli işlemlerin yapılması
  • Kızlarıyla daha güvenli bir hayat sürmeleri için ek tedbirler alınması

Ayşe Ateş, görüşme sırasında Cumhurbaşkanı’na üç ok bulunan bir sadak ile Necip Fazıl Kısakürek’in “Tarih Boyunca Büyük Mazlumlar” isimli kitabını hediye ettiğini de belirtti. Ayrıca, hakkında yapılan tehdit ve hakaretleri içeren ekran görüntülerinden oluşan bir dosyayı ilgili makamlara teslim etmek üzere hazırladıklarını ifade etti.

Ayşe Ateş, görüşmenin ardından kızlarının rahat uyuduğunu ve kendisinin de huzurlu bir gece geçirdiğini dile getirdi. Adalet mücadelesine devam edeceklerini vurgulayan Ateş, “Ne sağ ne sol, yalnızca adalet!” diyerek mücadelelerinin yeni başladığını belirtti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.