Fenerbahçe Seçiminde Ali Koç Yeniden Başkan Seçildi

Fenerbahçe Seçiminde Ali Koç Yeniden Başkan Seçildi

ABONE OL
Haziran 12, 2024 12:24
Fenerbahçe Seçiminde Ali Koç Yeniden Başkan Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fenerbahçe’de Olağan Seçimli Genel Kurul geride kaldı. Aziz Yıldırım’ın aday olduğu kongrede Ali Koç, üçüncü kez başkan seçildi. Yeni yönetim kurulunun salı günü mazbatasını almasının ardından çalışmalara başladığını söyleyen Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik, “Yeni döneme fazlasıyla hazır bir Ali Koç ve yönetim var.” ifadelerini kullandı.

Erol Bilecik: “Demokrasi Şöleni Yaşandı”

Erol Bilecik:

Başkanlık seçimlerini değerlendiren Erol Bilecik, “Türkiye’nin bir demokrasi şölenine tanık olduğu bir süreç geçti. O sürece kadar yolculukta birçok gelişme oldu. Ama önemli olan nihayetinde sonuca bakmak gerekiyor. Bu sonuçları sağlıklı bir şekilde değerlendirmek gerekiyor.” dedi. Bilecik, “Her zaman dediğimiz gibi; Fenerbahçe gülerse, Türkiye güler. Şimdi artık gülme zamanı.” şeklinde konuştu.

Yeni döneme hazır olduklarını vurgulayan Erol Bilecik, “Keskin bıçak olmak için çok çekiç yemek gerekiyor. Bu yönetimde gelen arkadaşlarım haddinden fazla çekiç yediler zaten. Bu keskinlik iş üretmeye, heyecana, kazanmaya döndü. Artık asıl soru, kimin bize izin vereceği değil, bizi kimin durdurabileceğidir.” ifadelerini kullandı.

Bilecik ayrıca, “Sevgili Ali Koç’un dediği, ‘Tünelden ışık net olarak gözüküyor.’ dediği şey emin olun çok parlak bir ışık.” diyerek, “2024-2025 sezonunun tüm branşlarında, Fenerbahçeli çocuklarımızın artık daha rahat gülecekleri, kupalarımızla coşacakları bir süreç olacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Fenerbahçe Seçiminde Ali Koç Yeniden Başkan Seçildi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.